درباره بازرگانی بهمنش

بازرگانی بهمنش در سال ۱۳۷۰ جهت ورود به بازار صنعت نساجی داخلی و خارجی شروع به فعالیت کرد. درگذرزمان همگام با تویعه و نواوری بازارهای داخلی وجهانی همواره سعی در پیدا کردن راهکارهای جدید و بروز و کارامد جهت انجام هر چه بهتر امور بازرگانی و تولید را سرمشق خود قرار داده و سعی در تحقق آن نموده ایم.

به خواست پروردگار و سعی و ممارست فراوان عوامل بازرگانی بهمنش تا به امروز موانع فراوانی پشت سر گذاشته شده و به یکی از پیشروهای بازار صنعت نساجی در خصوص واردات انواع مواد اولیه صنعت نساجی و ارایه کننده راهکارهای عملی جهت بهبود وضعیت تولید و کسب و کار در ایران نایل گردیده ایم.

شعار همیشگی مجموعه بازرگانی بهمنش سخت کوشی؛ صداقت ؛ نوآوری و تداوم در راه خدمت رسانی به کلیه مشتریان میباشد.

خدمات بازرگانی بهمنش

ارایه مشاوره خرید انواع نخ

با توجه به شرایط خاص بین المللی و داخلی ایران ، دسترسی به منابع مطمئن تامین مواد اولیه جهت واردات مستلزم داشتن شناخت و تجربه کافی از عملکرد تامین کنندگان خارجی ، کیفیت کالا و خدمات آنان یکی از مهمترین و حساس ترین دغدغه های مشتریان میباشد.

بازرگانی بهمنش طی سالیان زیاد قعالیت خود با آشنایی و بازدید از کارخانجات مختلف موفق به گلچین تولیدکنندگان معتبر و موفق خارجی جهت تامین احتیاجات واردکنندگان و مصرف کنندگان مواد نساجی گردیده که باعث اطمینان خاطر خریداران ، صرفه جویی در وقت و کمترین هزینه جهت تهیه بهترین مواد اولیه گردیده است .

لازم به ذکر است بازرگانی بهمنش عهده دار پیگیری کلیه نظرات و مشکلات احتمالی در روند خرید ، واردات و مصرف مواد اولیه وارداتی نیز می باشد.

ارائه مشاوره جهت بهبود کسب و کار

بازرگانی بهمنش با داشتن سالها تجربه و دانش انجام کسب و کار و بهینه نمودن آن خود را بخشی از مجموعه مشتریان عزیز می داند تا در صورت درخواست آنها با ارایه راهکارهای به روز و کارآمد به کمک آنها بشتابد.

ما همواره معتقد به انجام معاملات بصورت ” برد – برد “ هستیم و این مهم محقق نمی گردد مگر با همکاری صمیمانه و تنگاتنگ کلیه عوامل از تولید تا مصرف.

ارایه مشاوره و انجام کلیه امور گمرکی

بازرگانی بهمنش جهت تکمیل چرخه واردات با شرکت های همکار معتبر همکاری تنگاتنگی دارد. با توجه به تخصصی بودن روند اظهار و ترخیص انجام امور توسط افراد و گروههای حرفه ای باعث ترخیص کالا در حداقل زمان و صرف کمترین هزینه انجام می پذیرد.

ارائه مشاوره در خصوص پرداخت های بین المللی

مبادلات کالا در مقابل پرداخت ثمن معامله به فروشنده صورت میگیرد. با توجه به شرایط و قوانین خاص داخلی و بین المللی ، داشتن اطلاعات دقیق و موثق در خصوص قوانین بانکی و پرداخت ارزی از ایران به فروشندگان خارجی تنها راه مطمئن جهت پرداخت و تحویل کالا می باشد. بازرگانی بهمنش با ارائه مشاوره کاربردی جهت انجام امور فوق درخدمت مشتریان میباشد.