درباره بازرگانی بهمنش

بهمنش در دهه هفتاد شمسی

در دهه هفتاد شمسی که صنعت نساجی کشور در چرخه بستر داخلی فعالیت می نمود و تولیدات داخلی محدود به فقط چند نوع محصول ابتدایی می گردید که از سالیان قبل تولید می گردیدند بازرگانی بهمنش شروع به فعالیت نمود.

انگیزه فعالیت شناسایی و واردات محصولاتی بود که تولیدکنندگان داخلی توان تولید آنها را به لحاظ تکنولوژیکی و عدم دسترسی به مواد اولیه مناسب نداشتند. بتدریج با توسعه زیرساخت و واردات ماشین آلات جدید و دسترسی آسانتر به بازارهای بین المللی ، تولیدکنندگان داخلی را ترغیب نمود تا با تولید محصولات با کیفیت و بروز ، قدم هایی را بردارند که این مهم مستلزم آشنایی و دسترسی به مواد اولیه مناسب و مرتبط و چگونگی واردات آنها را داشت.

بهمنش در دهه هشتاد شمسی

لذا در دهه هشتاد بر آن شدیم تا با حضور در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی ، ارتباط با شرکت ها و کارخانجات معتبر بروز دنیا جهت تامین مواد اولیه و دسترسی به بازار دنیا حرکت نماییم.

به لطف پروردگار و همکاری و مشارکت عوامل داخل سازمان و ارتباطات مستمر و موثر با عوامل زنجیره تامین و تولید و مصرف توانستیم تا گامهایی در جهت تحقق این مهم برداریم و توانستیم موجب همکاری و مبادلات اقتصادی مناسب بین تامین کنندگان مواد اولیه و تولیدکنندکان داخلی را فراهم نماییم که تا حدودی منجر به رشد توان تولید داخلی و افزایش سرمایه گذاری برای این صنعت با واردات ماشین آلات بروز و افزایش ظرفیت تولید انجامید.

بهمنش در دهه نود شمسی

در دهه نود با بروز مشکلات اقتصادی و سیاسی ، روند واردات و تولید شاهد موانعی در تهیه مواد اولیه و محدودیت هایی در جهت واردات گردید که این روند تا انتهای دهه نود هر روز بیشتر گردید.

ما بر آن شدیم تا در جهت تشهیل موانع واردات و ارائه راه حل های مناسب راهگشای واردکنندگان باشیم تا بتوانند مواد اپلیه مورد نیاز تولید را به موقع تهیه نموده و مانع از ایجاد خلل در روند تولید گردند.

بهمنش در حال حاضر

در شروع دهه جدید بروز موانع و محدودیت ها جهت تهیه مواد اولیه و ماشین آلات با مشکلات متعددی مواجه بوده و عملا روند واردات مواد اولیه متوقف گردید.

از شروع فعالیت بازرگانی بهمنش بیش از سی سال میگذرد. این گروه در ابتدای دهه هفتاد فعالیت اقتصادی و بازرگانی خود را با شناسایی بازارهای داخلی و خارجی ، ظرفیت های تولید ، روند تهیه محصولات و ارتقا کیفیت آغاز نمود.

ما طی دهه های متمادی متناسب با شرایط اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی فعالیت خود را اعم از تهیه مواد اولیه و ماشین آلات مورد نیاز تولید محصولات نساجی را انجام داده ایم.

با فراز و نشیب های فراوانی در طی این سی سال روبرو بوده ایم و همیشه سعی در پیدا کردن راه حل عملی و کم هزینه در جهت ادامه فعالیت های موثر بر کیفیت تولید داخلی سر لوحه تصمیمات و اقدامات این گروه بوده است.

ما همواره تلاش نموده ایم تا در دو جبهه تامین زنجیره تولید و عرضه محصول با کیفیت جهت استفاده مصرف کننده نهایی ایفای نقش نماییم.

با توجه به شرایط خاص کشور و علی الخصوص سایه سنگین تحریم بر روی فعالیت های اقتصادی ایران، فعالیت های اقتصادی بین المللی را برای واردکنندگان بی نهایت دشوار و پر هزینه و خطر نموده است.

همواره با موانع روز افزون خارجی و داخلی جهت تهیه و واردات مواد اولیه صنعت نساجی مواجه بوده ایم.

اما به لطف پروردگار توانسته ایم فراخور شرایط به فعالیت هایمان که همانا حضور در بازار تامین زنجیره تولید و ارتباط صمیمی و صادقانه با تولیدکنندگان داخلی بوده است نائل گردیم.

اکنون در این شرایط سخت اقتصادی این مسئولیت را بر خود احساس می کنیم تا با نهایت سعی بتوانیم زنجیره تامین مواد اولیه را برای تولیدکنندگان داخلی را حفظ نماییم تا هر چند گام کوچکی در جهت کمک به تولید و اشتغال کشور برداشته باشیم.

خدمات بازرگانی بهمنش

در حال حاضر ما در این گروه با ارائه خدمات زیر در خدمت تولیدکنندگان و واردکنندگان محترم می باشیم:

  • ارائه نمونه و پروفرم انواع نخ های بافت و دوخت: پنبه، پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز، ویسکوز، ریون، ……، نایلون، پلی استر
  • ارائه مشاوره در خصوص نحوه واردات ، حواله، حمل و ترخیص کالا از گمرکات
  • ارائه مشاوره در جهت بهبود کسب و کار

شعار همیشگی ما ، سخت کوشی ، صداقت، نوآوری و تداوم و تعهد در خدمت رسانی